O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2018 yil 10 oktyabrdagi  “Oliy ta‘lim muassasalarini o‘quv adabiyotlari bilan ta‘minlash to‘g‘risida”gi 816-sonli qarori  ko’rish/ko’chirsh
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining “Toshkent davlat agrar universiteti termiz filiali faoliyatini tashkil etish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi qarori ko’rish/ko’chirsh
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining “Oliy ta’lim muassasasida sirtqi (maxsus sirtqi) va kechki (smenali) ta’limni tashkil etish tartibi to‘g‘risidagi nizomlarni tasdiqlash haqida”gi qarori   ko’rish/ko’chirsh
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining “Magistratura to‘g‘risidagi nizomni tasdiqlash haqida”gi qarori  ko’rish/ko’chirsh

Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan from October 10, 2018 № 816 “On provision of educational literature to higher educational institutions” –view/download
Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan “On Measures to Establish Activity of Termez Branch of Tashkent State Agrarian University” – view/download
Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan “On approval of regulations on the organization of correspondence (evening off) and evening (shift) education in the higher educational institution” –view/download
Resolution of the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan “On Approval of the Regulation on Magistracy” – view/download