O‘zbekiston Respublikasi Qizilmiya va boshqa dorivor o‘simliklarni etishtirish va qayta ishlash tashkilotlari uyushmasi bilan shartnoma imzolandi
O‘zbekiston Respublikasi Qizilmiya va boshqa dorivor o‘simliklarni etishtirish va qayta ishlash tashkilotlari uyushmasi bilan shartnoma imzolandi  2021-yilning 27-dekabr…
FAOL TALABA YOSHLAR – HAR DOIM JAMIYATIMIZ E’TIBORIDA
FAOL TALABA YOSHLAR – HAR DOIM JAMIYATIMIZ E’TIBORIDA   Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar instituti rektori E.Sh.Toreniyazov rahbarligida…
Erasmus+ axborot seminari va loyihalarni tayorlash bóyicha trening
Erasmus+ axborot seminari va loyihalarni tayorlash bóyicha trening 2021-yilning 24-dekabr kuni Muhammad Al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universitetining…
O’zbekiston Respublikasining Ekaterinburg shahridagi Bosh konsuli bilan onlain uchrashuv
O’zbekiston Respublikasining Ekaterinburg shahridagi Bosh konsuli bilan onlain uchrashuv  2021-yilning 17-dekabr kuni institutimizning sheriklaridan biri bo’lgan Janubiy -Ural…
Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar institutida o’tkazilgan Respublika ilmiy-amaliy anjuman
İnstitutimizda joriy yil 10 dekabr kuni O’zbekiston Respublikasi Konstituciyasining 29 yil va qishloq xo’jaligi xodimlari kuniga bag’ishlangan «Qishloq…
Institutda xalqaro loyihalar amalga oshirilmoqda
2021 yilning 9 dekabr kuni Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar institutiga Koreyaning KOPIA tashkilotining O’zbekistondagi direktori Sun Xo…
Xalqaro xamkorlik doirasidagi onlayn darslar
2021 yilning 15 noyabr kunidan boshlab Rossiya Federatsiyasining Janubiy-Ural davlat agrar universiteti bilan hamkorlik shartnomasi doirasida Qoraqalpog’iston qishloq…

Подписано соглашение с Ассоциацией организаций по производству и переработке солодки и других лекарственных растений Республики Узбекистан
Подписано соглашение с Ассоциацией организаций по производству и переработке солодки и других лекарственных растений Республики Узбекистан 27 декабря…
Информационный семинар и тренинг по подготовке проектов Эрасмус+
Информационный семинар и тренинг по подготовке проектов Эрасмус+ 24-декабря 2021-года в Нукусском филиале Ташкентского университета информационных технологии имени…
(O`zbekcha) O’zbekiston Respublikasining Ekaterinburg shahridagi Bosh konsuli bilan onlain uchrashuv
Онлайн-встреча с Генеральным консулом Республики Узбекистан в Екатеринбурге   17 декабря 2021 года Генеральный консул Республики Узбекистан в…
Республиканская научно-практическая конференция в Каракалпакском институте сельского хозяйства и агротехнологии
10 декабря текущего года в институте состоялась Республиканская научно-практическая конференция на тему «Проблемы и возможности поддержки молодежи в…
В институте реализуются международные проекты
9 декабря 2021 года Каракалпакский институт сельского хозяйства и агротехнологии посетили Сун Хо Чой, директор KOPIA Korea в…
Онлайн занятия в рамках международного сотрудничества
С 15 ноября 2021 года в рамках соглашения о сотрудничестве с Южно-Уральским государственным аграрным университетом Российской Федерации для…