Erasmus+ dasturi Xalqaro kredit mobillik grantlari uchun o`tkazilayotgan tanlovga (Portugaliya Universitetleri uchun) nomzodlardan hujjat qabul qilish vaqti 2024-yilning 15 apreligacha uzaytirilganin ma`lum qilamiz.
Erasmus+ dasturi Xalqaro kredit mobillik grantlari uchun o`tkazilayotgan tanlovga (Estoniyaning tabiyotshunoslik bilimlar universiteti uchun) faqat bakalavr va magistratura bosqishida ta`lim olayotgan talabalardan hujjatlar qabul qilinishi, agar imkonɪ mavjud bo`lsagina, o`zi boradigan fakultet yoki kafedradan qo`llash xatini olish kerakligi, ammo bu majburiy emasligi, chuningdek, tanlovdan o`tkan talaba t Estoniyaning tabiyotshunoslik bilimlar universitetida 5 oy mobaynida ta`limo lib kelishi grant shartnomasida ko`rsatilganini ma`lum qilamiz.

Сообщаем Вам, что срок приема документов от кандидатов на гранты международной кредитной мобильности программы Erasmus+ (для университетов Португалии) продлен до 15 апреля 2024 года.
Заявка на получение гранта международной кредитной мобильности программы Erasmus+ (Эстонский университет естественных наук) принимает заявки только от студентов бакалавриата и магистратуры, по возможности можно получить письмо от факультета или кафедры, но это не обязательно. Сообщаем, в договоре о гранте указано, что выбранный студент будет учиться в Эстонском университете естественных наук в течение 5 месяцев.