Ta`lim sifatini nazorat qilish bo’limi

Kalimbetov Bekbay Oraqbaevich

bekbay@inbox.uz

Monitoring va ichki nazorat bo’limi

Ametov Temirbek Almasbaevich

(861) 229-26-94    ametov.81@mail.ru

Kadrlar bolimi

Turjanov Baxtiyar Bekbawlievich

(861) 229-26-93  turjanov@umail.uz

Devonxona va arxiv bo’limi

Jamieva Aygul Maratovna

ftga_info@edu.uz

Reja-moliya bo’limi

Seyfullaev Anvarbek Tolibekovich

anvar@mail.ru

Buxgalteriya

Begjanov Amangeldi Allamjarovich

(861) 229-25-21  begjanov@mail.ru

Raqamli talim texnologiyalar markazi

Abdukarimov Nasibkamal Abdukarimovich

(861) 229-25-19    nasa1978@bk.ru

O’quv-uslubiy bo’limi

Sayimbetov Alisher

alisher1582@mail.ru (861) 229-26-92  

Xalqaro hamkorlik bo’limi 

Abdikairov Bekmurat Edilbay uli

İlmiy-tadqiqotlar, innovaciyalar va ilmiy-pedagog kadrlar tayyorlash bo’limi 

Aytjanov Baxitjan

İsler basqaramasi

        Baltashov Sultaniyaz Farxadovich

 (861) 229-25-20

Axborot resurs orayi

Toxtabaev Rustam Zaripovich

toxtabaev@mail.ru 

Ma`naviyat ma`rifat va ixtidorli talabalar bilan ishlash bo’limi

Tlegenov Markabay Tolgenovich

 (861) 229-26-90

Buyirtpalar portfelin qaliplestiriw, pitkeriwshilerdi jumisqa bolistiriw ham monitoring bolimi

Berdimuratov Marat Esemuratovich

mberdimuratov8@gmail.com   +99891 381-67-81

Professional oqıw orınları menen islesiw  bólim  baslıǵı

Auezov Islambek Abatbaevich

 islam.awezov79@mail.ru 

Magistratura  bo’limi

Абишов Мухаммед Сарсенбаевич

muxammedabishov@gmail.com

Sirtqi bo’limi

Xojasov Allamurat

bekbay@inbox.uz