Latviya oliy ta’lim muassasalari bilan hamkorlik
Latviya oliy ta’lim muassasalari bilan hamkorlik     2022 yilning 24 fevral kuni Latviya tabiiy fanlar va texnologiyalar…
A.Toshqulov: Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar institutida
A.Toshqulov: Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar institutida Bugun O’zbekiston Respublikasi Oliy va o’rta maxsus ta’lim vaziri A.Toshqulov  Qoraqalpog’iston…
Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalari instituti stependiyatlari.
Islam Karimov nomidagi davlat stipendiya egasi Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar instituti «Zooinjeneriya» fakulteti, 3 bosqich Agrobiznes va…
Giyohvandlik va OITS kasalligiga qarshi kurashaylik
Giyohvandlik va OITS kasalligiga qarshi kurashaylik Qoraqalpog’iston qishloq xo’jaligi va agrotexnologiyalar institutida   «Yoshlar o’rtasida giyohvandlik moddalarning tarqalishiga qarshi…

Сотрудничество с высшими учебными заведениями Латвии
Сотрудничество с высшими учебными заведениями Латвии 24 февраля 2022 года Каракалпакский  институт сельского хозяйства и  агротехнологии посетил проректор…
А.Ташкулов: В Каракалпакском институте сельского хозяйства и агротехнологии
А.Ташкулов: В Каракалпакском институте сельского хозяйства и агротехнологии Сегодня министр высшего и среднего специального образования Республики Узбекистан А.Ташкулов…
Стипендиаты Каракалпакского института сельского хозяйства и агротехнологии.
Обладатель государственной стипендии имени Ислама Каримова Студент 4 курса факультета специальности «Агробизнес и инвестиций» факультета Зооинженерия Каракалпакского института…